ungetilbud.dkTILBUD

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

ND Nelliker hele • 75g.
Se flere billeder
Natur Drogeriet A/S

ND Nelliker hele • 75g.

48,95 kr
Annonce Køb her
Fri fragt over kr. 295Fri fragt over kr. 295
Hurtig leveringHurtig levering
14 dages returret14 dages returret
Sikker handel med SSLSikker handel med SSL

Beskrivelse

Natur Drogeriet A/S ND Nelliker hele • 75g.. Kategori: Mad & drikke > Overgangsalder >. Pris: 48.95 kr. Nelliker er et populært krydderi, der ofte anvendes i julebagværk og snaps. Den intense duft af nelliker er også udbredt i det indiske, afrikanske og mellemøstlige køkken. For at fremhæve nellikernes smag kan de tørristes ved middel varme i et til to minu Køb hos Helsegrossisten.dk.

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder ND Nelliker hele • 75g..

Hvad koster ND Nelliker hele • 75g.?

ND Nelliker hele • 75g. koster 48,95 kr.

Hvilket mærke står bag ND Nelliker hele • 75g.?

ND Nelliker hele • 75g. er fra mærket Natur Drogeriet A/S.

Hvad er EAN / Produktid for ND Nelliker hele • 75g.?

EAN / Produktid for ND Nelliker hele • 75g. er 16715.

Hvilken kategori tilhører ND Nelliker hele • 75g.?

ND Nelliker hele • 75g. findes i kategorien Mad & drikke > Overgangsalder >.

Hvor kan jeg købe ND Nelliker hele • 75g.?

Du kan købe ND Nelliker hele • 75g. hos Helsegrossisten.dk.